The 5th Wave
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registrace postavy

Goto down

Registrace postavy Empty Registrace postavy

Příspěvek pro Melanie Agnes Greisi Fri Apr 29, 2016 2:49 pm

Jméno:
Je v podstatě jedno, z jaké lokality světa jméno bude pocházet, ale stejně by bylo nejlepší Americké, jelikož se hra odehrává na území USA.
Příjmení:
Platí to samé, co u jména.
Přezdívka:
Může být odvozeno od jména, v případě že byla postava odvezena autobusem na základnu a tam trénována, vyberte si nějakou přezdívku, která souvisí s osobností postavy, netýkající se jména, např. Bouře.
Věk:
Jelikož dospělí (rodiče) byli postříleni, nebo se stali hostiteli pro Ty Jiné, vyberte si věk v rozmezí 7-20 let ~ Napište jen datum narození postavy.
Pohlaví:
Žena x Muž
Druh:
Tým (Trénoval na základně) x Na vlastní pěst (Utekl do lesa před odjezdem na autobus.)
Povaha:
Minimálně 2 řádky souvislého textu, každý se nějak chová, má různé vlastnosti a tak podobně.
Minulost:
Je to nepovinné pole, ale případně se rozepište o tom, co se dělo před tím, než se objevili 'Ti Jiní.'
Majetek:
Nevyplňujte, doplní administrátor podle registrace a především druhu.
Vzhled:
Za postavy z filmu hrát nesmíte. Prosila bych, aby jste se vyhnuli artům, anime apod. druhům obrázků, tudíž nějakou skutečnou osobu, fotografii.

Registraci odesílejte do tohoto tématu, zprávou vám přijde schválení
Melanie Agnes Greisi
Melanie Agnes Greisi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 26. 04. 16
Age : 24

https://the-others.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Registrace postavy Empty Re: Registrace postavy

Příspěvek pro Melanie Agnes Greisi Sun May 01, 2016 1:56 pm

Jméno:
Melanie Agnes
Příjmení:
Greisi
Přezdívka:
Mel
Věk:
4.8.1999
Pohlaví:
Žena
Druh:
Na vlastní pěst
Povaha:
Dá se popsat opravdu mnoha slovy, ale například fanatismus, ani asertivita k nim nepatří. Určitě není nekompromisní, za svým názorem si sice stojí a nadchne se pro lecco, ale mnohdy si to raději nechá pro sebe, než aby se s někým zbytečně hádala. Vlastně celkově se tolik neprosazuje a když jí něco není příjemné, drží se zpátky. Jistě, je dobré objevovat nové věci, ale když jde o nové lidi, zcela neznámé, neví co od nich má čekat, tudíž se u ní projevují i jisté známky nervozity, ošívání se, mumlání, koktání a častým jevem je, že si drží větší odstup. No a když je toho na ni moc, už jen mlčí a kulí oči, tedy aby jste si to nepředstavovali špatně, jen se normálně dívá, možná lehce vyjeveně, ale na to si časem dá zvyknout. Egoistická? Další vlastnost, která jde zcela mimo ní. Občas sice může působit jako poměrně sebevědomá, ač to je jen ojedinělé, ale to je omyl, jelikož její sebehodnocení je na na stupnici od jedné do desíti někde mezi dvojkou a trojkou, z čehož vyplývá, že pokud tak působí, je to jen představa z druhé strany. Ale zase aby jste ji neměli za jednu z těch zcela introvertních, melancholických dívek, uznávám, že společnost jí vyhovuje. Je nerada sama, ale okolnosti jí bohužel neposkytují příliš velké možnosti. Komunikativní by tedy byla, jen po svém stylu a až po nějaké době. Častokrát ji lidé mají za podivína a na tom ještě přidává její časté vyjadřování v otázkách. A vlastně kolem její povahy se motá hodně ‚ale.‘ Tak je tedy zbytečné to dále rozvíjet a shrňme to do slov, že má mnoho vlastností a nálady se u ní střídají jako na horské dráze. Lepší ji porve poznat.
Minulost:
1. Zápis v deníku
Den jako každý jiný, všichni to známe, byla jsem ve škole a hned na to jsem šla domů. Zrovna jsme se dívali s rodinou na televizi, když se ve zprávách objevilo upozornění, ohledně neznámého objektu, který se pohyboval nad Afrikou a směřoval k Evropě. Nikdo to nebral na lehkou váhu, ani já, ale i tak jsem se to snažila neřešit.
2. Zápis v deníku
Bylo to úplně stejné, s tím rozdílem, že vedle seděl na gauči bratranec a ve zprávách hlásili, že loď se pohybuje nad Amerikou. Od té chvíle už to nikdo nepřehlížel, ale nebyla to nezměnilo vše.
3. Zápis v deníku
Šla jsem do školy, ano, sice nad námi byla ta loď ale… to ještě nic neznamenalo. To až incident, který se během mého pobytu ve škole stal. Najednou vše zhaslo, auta se začala bourat a zrovna když jsem dopisovala zprávu, mobil mi vypnul. Vše co jsem dosud považovala za samozřejmost bylo náhle fuč…
4. Zápis v deníku
Jakoby to nestačilo, zjistila jsem, že nejde ani voda, zkrátka nic, musíme si pro ni chodit do jezera a zrovna když jsem tak jednou šla pro vodu a vracela se domů, zaslechla jsem velký třesk a… a proud. Když jsem se ohlédla, uviděla jsem valící se vodu, nezbývalo mi nic jiného, než utíkat, běžela jsem, jak rychle jsem mohla byl jen zázrak, že jsem stihla vyšplhat na strom, sic to bylo tak tak, ale zvládla jsem to. Nás tu trápilo jen jezero, ale co ve městech, které obklopovalo moře? Tsunami musela oproti tomu malý kalibr.
5. Zápis v deníku
Moje matka říkala, že je to nemoc, která se od středověku až tak často neobjevuje, ale přesto pohltila lidstvo. Ptačí chřipka, kterou pochopitelně přenášeli ptáci nikdo nemohl vyléčit, nebyl na ni lék, někteří se z ní sami vyléčili, ale někteří, jako můj otec zahynuli.
6. Zápis v deníku
Když už Země byla zpustošená, jakoby to nestačilo, už jsme tu nebyli sami. ‚Jiní,‘ jak jsme jim říkali, sestoupili z mateřské lodě a posedli lidi kolem, dostali se do nich a ovlivňovali jejich chování, zabíjeli přeživší. Tu se někteří přesunuli do tábora, který byl v lesích a i já, mladší sestra, bratranec a matka jsme se uchýlili k ostatním.
7. Zápis v deníku
Vláda, vojáci v tancích zamířili do našeho tábora, s sebou měli autobusy, že prý nás odvezou do bezpečné základny, do jediného bezpečného místa. Tak bych jim chtěla věřit. Nezletilí měli nastoupit do autobusů a dospělí, no ti zase měli jít na jakousi poradu. Bratranec i sestra se do autobusu vydali, usadili se a já se vydala pro svůj deník, protože bez něj jsem odjet nechtěla, navíc, měla jsem v něm přívěšek, stříbrný přívěšek od mého bratrance. Když jsem se ale vrátila, autobus odjížděl, byl moc rychlý a já ho nemohla dohonit. Šla jsem tedy dál, že bych mohla jít z mámou a informovat ji o tom, tam se ale něco dělo a ona mi naznačila, abych utekla. Tak jsem se schovala do lesů a vyčkala, než všechny tanky odjedou, na místo jsem se vrátila. Všichni dospělí byli mrví, postřílení. Mezi nimi i má matka. Do očí se mi hrnuli slzy, běžela jsem pryč, běžela jsem do lesa a tak jsem tady, v lese, sedím pod stromem a píši, nevím, co bude zítra, ale zapřísahám se, že pokud zbytek mé rodiny ještě žije, najdu je…
Majetek:
Batoh → Dvě plastové flašky s vodou. KPZ. Plechovka s kukuřicí a hrachem. Deník, propiska a náhradní náplň. M16A4, Ekol firat compact 9mm +  nábojnice.
Vzhled:
Registrace postavy Tumblr_o5xnollFJ81tp9z0lo1_500 Registrace postavy Mid_148374_8709Registrace postavy Tumblr_nnsvw2syBe1u9iavko1_500Registrace postavy 09b5a290be886000
Melanie Agnes Greisi
Melanie Agnes Greisi
Admin

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 26. 04. 16
Age : 24

https://the-others.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru